info@mevris.cz +420 608 531 336 Přihlášení pro klienty

Chytré připojení na EET zdarma a snadno

Připojení k EET dostáváte zdarma ke každé licenci rezervačního systému Mevris. Stejně tak dostanete zdarma pokladní systém pro chytré telefony, který se umí napojit na účtenkové tiskárny nebo pokladní zásuvky.

Díky Mevrisu není EET žádné drama, vše funguje automaticky a ZDARMA.
Zkušební provoz spouštíme 1. listopadu 2016.1

Automatická synchronizace účtenek

Mevris umí automaticky párovat veškeré hotovostní platby (vystavené doklady) s EET včetně opravných dokladů. Sami si můžete zvolit, jaké doklady na EET odesílat a s jakou periodicitou. Systém se postará také o eventuální výpadky a vše odešle dodatečně.

Párování všech hotovostních dokladů
Nemusíte se o nic starat

2

Pokladní aplikace ZDARMA
pro chytré telefony a tablety

Zapomeňte na drahé registrační pokladny a jiné zbytečné kusy železa. Mevris Vám zdarma dodá aplikaci, díky které proměníte Váš chytrý telefon nebo tablet na chytrou pokladnu včetně připojení na účtenkové tiskárny nebo pokladní zásuvky. Navíc online synchronizovanou s EET a archivem účtenek přímo v Mevrisu.

Pokladní aplikace ZDARMA
Napojení na pokladní tiskárny a zásuvky

3

Co budete k EET potřebovat?

Jedním slovem NIC. Vše zajistí Mevris sám, na Vašem provozu se nic nezmění a krom tiskárny není potřeba nakupovat žádné další vybavení. Pakliže potřebujete fyzicky pokladnu např. pro drobný prodej, vše obstará naše bezplatná mobilní aplikace s napojením na účtenkovou tiskárnu a pokladní zásuvku.

Žádné náklady na provoz
Žádné další zbytečné vybavení