Nová generace online rezervačního formuláře - pomůže Vám vytěžit maximum z Vašeho hotelu! - Mevris Group

Nová generace online rezervačního formuláře - pomůže Vám vytěžit maximum z Vašeho hotelu!

Ludmila Faltusová
15.11.2018


Online rezervační formulář, pomyslná brána, kterou do Vašeho hotelu přichází klienti se svými rezervacemi, má zbrusu nový kabát a spoustu nových vychytávek. Zajímá Vás, co jsme pro Vás připravili? Čtěte dál!


Nabídka alternativního termínu

První novinkou formuláře je možnost nabídnout klientovi alternativní dostupný termín v případě, že jím zvolený není dostupný. V praxi tato funkce v systému umožní lépe pracovat s restrikcemi na štaflích a klienta nepošle ke konkurenci ve chvíli, kdy se trefí do plně obsazeného termínu nebo právě do Vašich restrikcí.

Samostatný prodejní kanál

Nově také můžete online rezervační formuláře využít jako samostatný prodejní kanál pro Vaše doplňkové služby (např. vstup do wellness či pronájem sportoviště), a to bez vazby na rezervaci. Pro kanály pak uvádíme další novinku - minutové rezervace.

Minutová rezervace

Tato funkce otevírá prostor pro rozšíření nabídky a efektivní správu rezervací Vašich doplňkových služeb. Díky minutovým rezervacím umožníte Vašim hostům (a nejen jim) objednat si například zapůjčení kola, saunu pro dva, tenisový kurt na celé odpoledne či vstup do wellness na zvolený den a čas a bez nutnosti přímého kontaktování recepce. Na recepci o všem budou okamžitě vědět, protože se rezervace okamžite objeví na rezervačních štaflích k tomu určených.

Varianty prodeje

Velkou novinkou, kterou bychom Vám rádi představili jsou tzv. varianty prodeje. Varianty prodeje Vám nabízí možnost vytvořit si individuální sestavy a mít na systém Better Hotel napojených i vícero online formulářů, ve kterých můžete prodejně kombinovat rezervace ubytování či jeho části s prodejem doplňkový služeb a dalšími položkami doplňkového prodeje. Například v rámci jednoho formuláře lze nabízet pouze vybrané apartmány a k nim vhodný doplňkový prodej.

Prakticky tak můžete potenciálním klientům předkládat a nabízet ty služby, o kterých víte, že je budou zajímat a k tomu přiložit vhodný doplňkový prodej. Každá takto vytvořená varianta prodeje má pak vlastní nastavení - od customizace kontaktních údajů požadovaných od klienta přes vlastní konfirmační emaily až po výběr měny akceptované při platbě za danou službu.

 

Stejně dobře lze tento nástroj využít pro prodejní spolupráci s agenturami, které skrze vlastní online formulář (jednoduše sdílením odkazu) napojíme do Vašich štaflí v systému Better Hotel. Díky tomuto budete mít přesný přehled o zprostředkovaných rezervacích, o výši prodejů přes danou agenturu a můžete takto i odděleně nastavovat ceny pro tyto přeprodeje.

Vyhodnocení a zlepšení efektivity

A jako třešničku na dortu Vám představujeme možnost zefektivňování celého nastavení, a to prostřednictvím analytických nástrojů implementovaných do Vašeho online rezervačního formuláře. Pokud si totiž do Vašeho nastavení v systému vložíte jednotlivé měřící kódy, budete moci sledovat chování Vašich klientů během online rezervací a vychytat všechny chybičky.

A nakonec bychom rádi zmínili nový moderní design rezervačního  formuláře, který s sebou přináší lehkost, jednoduchost a především funkčnost. Jednotlivé části formuláře jsou maximálně vyladěny a podporují co možná nejplynulejší proces rezervace.


Nám se nový online formulář líbí moc.

Jak se líbí Vám?

A ještě tu pro Vás máme bonus na závěr - momentálně finišujeme a nastavujeme propojení na novou platební bránu, která bude revolučním způsobem měnit práci s platbami za ubytování. Bude to pecka, tak se těšte s námi!

Jste zvědaví a máte zájem to s námi vyzkoušet, tak se neváhejte ozvat. :) 
Hledáte skvělý systém pro správu ubytovacích kapacit nebo restaurace?

ZJISTIT VÍCENovinky ze světa


Ludmila Faltusová, 8.7.2020

Kartové zámkové systémy v systému Better Hotel

(2 minuty čtení) Propojte svět rezervací se světem kartových klíčů pro Vaše hosty. Programujte…Ludmila Faltusová, 24.6.2020

S čtečkou dokladů zvládnete check-in až 5x rychleji!

(3 minuty čtení) Využijte v systému Better Hotel napojení čtečky dokladů a vylepšete proces check…Ludmila Faltusová, 15.4.2020

Jak se připravit na oživení cestovního ruchu

(6 minut čtení) V Mevrisu věříme, že každá bouřka jednou skončí a vše se pomalu ale jistě vrátí do…
Sledujte nás
Vyzkoušejte si náš systém na 30 dní zdarma!

Využíjte 30 denní zkušební dobu - bez závazku, bez kreditní karty.


Během jednoho pracovního dne Vás budeme kontaktovat a předáme Vám veškeré důležité informace k využívání Vaší zkušební verze.


Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Omlouváme se, ale formulář se nepodařilo odeslat. Kontaktujte nás prosím na našem emailu. Děkujeme za pochopení.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme!

Kontaktní údaje

+420 608 531 336

info@mevris.cz
info@better-hotel.com


Po - Pá 9:00 - 17:30
Mimo tyto hodiny a o svátcích pouze pro hlášení výpadků systému.

Kontaktní formulář


Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Omlouváme se, ale formulář se nepodařilo odeslat. Kontaktujte nás prosím na našem emailu. Děkujeme za pochopení.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme!

Je to snadné, nechte nám na sebe své telefonní číslo a my se Vám ozvěme zpět!Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Omlouváme se, ale formulář se nepodařilo odeslat. Kontaktujte nás prosím na našem emailu. Děkujeme za pochopení.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme!