Spojili jsme síly s Flatio! - Mevris Group

Spojili jsme síly s Flatio!

Ludmila Faltusová
25.10.2019


(3 minuty čtení) O trhu střednědobých pronájmech je slyšet čím dál tím více. Seznamte se s projektem Flatio, který má opravdu dobře našlápnuto a ve spojení s Better Hotelem pro Vás otevírá cestu k rozšíření portfolia Vašich prodejních kanálů. Čtěte dále a přesvědčte se sami!


Proč jsme se rozhodli spojit s Flatio? Protože..

 ..Flatio nabízí komplexní řešení pro správu střednědobých nájmů a získávání nájemníků.

 

..Flatio staví svoje řešení na stejných principech jako my – snaží se o maximální jednoduchost, bezpečnost a automatizaci.

 

.. a navíc se jedná o český projekt, který již úspěšně expandoval do Německa, Rakouska, Slovenska, Polska a Maďarska a plánuje rozšiřovat svoji působnost do dalších zemí.


10 výhod, které Vám napojení na Flatio přinese

1. Alternativa ke krátkodobým rezervacím

Pomůže Vám najít skvělou alternativu v době mimo sezónu. Dá Vám možnost volby ve chvíli, kdy si chcete odpočinout od shonu kolem každodenního ubytovávání hostů.

2. Virtuální prohlídky

Nemáte čas věnovat se osobním prohlídkám bytu a tlachat s budoucími nájemníky? Flatio nabízí bezplatnou službu zpracování fotografií interiéru a virtuální prohlídky do Vašeho profilu. Zájemci o bydlení si k Vám pak mohou zajít kdy a kolikrát budou chtít.

3. Ověřená a bonitní klientela

Vyberete nájemníky, kteří Vám budou dělat radost - systém ověřování nájemníků, firemní klientela či doporučení od ostatních pronajímatelů Vám pomohou se správně rozhodnout. 

4. Střednědobé pronájmy pro firmy – Flatio for business

Zaměřujete se na firemní klientelu? Flatio také! Ubytovávání zaměstnanců cestujících v rámci pracovních stáží nebo služebních cest či v souvislosti s realoakcí přináší unikátní příležitost pro Vaše apartmány. Veškerou komunikaci a administravu za Vás opět zajistí Flatio.

5. Snadný průvodce procesem až k uzavření smlouvy

Zajistí vše - od šablon smluv až po všechny ostatní dokumenty, které potřebujete k zajištění střednědobého pronájmu. Navíc budete díky garanční kauci kryti i proti poškození Vašeho apartmánu a jeho zařízení.

6. Rozhodnutí je na Vás

Nájemníky a jejich pronájem schvalujete Vy. Pro tyto účely je pro Vás připraveno prověření zájemce o bydlení, ke kterému dochází při vytvoření žádosti. Závazně tak rezerrvace vzniká ve chvíli, kdy zájemce schválíte.

7. Synchronizace rezervací

Připojením na Flatio přes Better Hotel si zajistíte synchronizaci termínů a cen střednědobých pronájmů s Vašim krátkodobými rezervacemi z Vašeho webu a z Vašich prodejních kanálů. Takže žádný overbooking.

8. Automatizovaný platební systém

Nájemné neřešíte. Veškeré platby za Vás hlídá systém Flatio a Vy vše sledujete ve aplikaci, kde přehledně vidíte všechny platby a jejich aktuální stav.

9. Vše je online

Nastavení, rezervace, komunikace, vyúčtování, hodnocení pobytů. Vše je jednoduchě, dostupné a k dispozici online ve Vašem účtu.

10. Ochotná a dostupná podpora

Ať už na straně Better Hotelu, tak na straně Flatio - jsme Vám vždy k dispozici a rádi Vás provedeme nastavením a odpovíme na Vaše dotazy.

Nadchlo Vás napojení na Flatio stejně jako nás? Mrknetě na návod, kde se mimo jiné dozvíte i jak na vytvoření nového účtu u Flatio (pokud účet ještě nemáte).
Hledáte skvělý systém pro správu ubytovacích kapacit nebo restaurace?

ZJISTIT VÍCECo je u nás nového

21.1.2020

Revoluce v cenotvorbě - to je nový Revenue Manager v Better Hotelu

(5 minut čtení) Součástí balíčku změn v systému Better Hotel na rok 2020 je i zbrusu nový Revenue Manager - nástroj pro kontrolu a nastavování cen.… číst více >>


Ludmila Faltusová
20.1.2020

Nová generace Better Hotelu přichází!

(6 minut čtení) Jsme nesmírně rádi, že se s vámi můžeme konečně podělit o to, co jsme v Mevrisu poslední rok chystali. Tím není nic menšího než… číst více >>


Ludmila Faltusová
3.1.2020

Místní poplatky z pobytu po novém roce

(4 minuty čtení) Co se od nového roku změní? Jaké poplatky končí a co je nahrazuje? Kde v systému vše snadno nastavíte, abyste měli nové výkazy… číst více >>


Ludmila Faltusová
20.11.2019

Jsme napojení na Slevomat!

(2 minuty čtení) Zajistili jsme, aby byl prodej Vašich pobytových balíčků zase o něco jednodušší. Představujeme Vám nové napojení v Better Hotelu -… číst více >>


Ludmila Faltusová
17.11.2019

Setkání Jak řídit apartmánový byznys - tentokrát jsme se sešli v Brně!

(3 minuty čtení) Setkání na téma Jak řídit apartmánový byznys s minimální námahou mělo opět velký úspěch! V prostorách brněnského Impact Hubu v Brně… číst více >>


Ludmila Faltusová
25.10.2019

Spojili jsme síly s Flatio!

(3 minuty čtení) O trhu střednědobých pronájmech je slyšet čím dál tím více. Seznamte se s projektem Flatio, který má opravdu dobře našlápnuto a ve… číst více >>


Ludmila Faltusová
22.10.2019

Trh střednědobých pronájmů - příležitost pro Vaše apartmány

(6 minut čtení) Řešíte dilema, zda si dát tu práci a Vaše apartmány prodávat dráž na krátkodobé pobyty, nebo mít klid a najít stálé nájemníky, se… číst více >>


Ludmila Faltusová
4.9.2019

Ohlédnutí za pražským setkáním - Jak na apartmánový byznys

(4 minuty čtení) Hurá! Blíží se termín dalšího setkání, kde si budeme znovu povídat o tom Jak řídit apartmánový byznys s minimální námahou. Pokud… číst více >>


Michaela Kalistová
27.6.2019

Hotelový web: Jak na více rezervací - 2. část

(5 minut čtení) Ve druhém díle seriálu o Hotelovém webu si povíme, jak správně navigovat uživatele webu a dovést ho přesně tam, kam potřebujeme - k… číst více >>


Ludmila Faltusová
10.6.2019

Hotelový web: Jak na více přímých rezervací - 1.část

(5 minut čtení) Dnes již není pochyb, že se internet stal hlavním kanálem pro rezervování ubytovacích služeb. Jak objem online rezervací narůstá, OTA… číst více >>


Ludmila Faltusová

Sledujte nás
Vyzkoušejte si náš systém na 30 dní zdarma!

Využíjte 30 denní zkušební dobu - bez závazku, bez kreditní karty.


Během jednoho pracovního dne Vás budeme kontaktovat a předáme Vám veškeré důležité informace k využívání Vaší zkušební verze.


Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Omlouváme se, ale formulář se nepodařilo odeslat. Kontaktujte nás prosím na našem emailu. Děkujeme za pochopení.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme!

Je to snadné, nechte nám na sebe své telefonní číslo a my se Vám ozvěme zpět!Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Omlouváme se, ale formulář se nepodařilo odeslat. Kontaktujte nás prosím na našem emailu. Děkujeme za pochopení.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme!