Integrovaný virtuální terminál pro Vaše ubytovací zařízení

Představujeme Vám Mevris Pay 
nový způsob zpracování plateb

Co Mevris Pay umí?

Ověření platební karty

Neztrácejte čas při zdlouhavém zadávání čísel na fyzickém terminálu, věnujte se raději hostům a ujistěte se, že jsou u Vás spokojeni. Mevris Pay za Vás hromadně ověří karty na jedno kliknutí!

Předautorizace platby

Chcete se na příjezd hosta připravit i jinak než neustále zadávat údaje z platební karty na fyzickém terminále? Zautomatizujte si i tuto operaci a v ušetřeném čase vymyslete, co by Vašim hostům mohlo ještě více zpříjemnit pobyt.

Strhávejte zálohy online

Stalo se Vám někdy, že jste zapomněli na zálohu a host nakonec vůbec nepřijel? Mevris Pay na vše myslí za Vás a o zálohy se postará. Už nepřijdete o žádné peníze.

Platby jednoduše
a rychle

Že máte při odjezdech fofr a nestíháte se s hosty rozloučit podle Vašich představ? Finální platbu systém zvládne za Vás. Vy se hosta zeptejte, jestli byl spokojen a kdy k Vám plánuje přijet znovu.


Jak to funguje?

Před příjezdem..

Recepční jedním kliknutím ověří platnost karty a aktivuje další procesy na kartě. Díky zabezpečení nemá nikdo z hotelu přístup k citlivým údajů na kartě hosta.

Vyskytne-li se problém..

Systém automaticky kontaktuje portály a kartu u nich zneplatní. U rezervací přes online rezervační formulář je host kontaktován s požadavkem na vložení nové karty do klientského portálu.

Po skončení storno období..

Systém automaticky předautorizuje nebo strhne jistinu rezervace podle Vašich storno podmínek. V případě nedostatku finančních prostředků nebo neplatné karty sám klienta vyzve, aby zadal nové platební údaje.Při check-outu..

Natížení zbývajících položek vyřešíte na pár kliknutí a pokud je účet rezervace finální, dalším kliknutím se doplatek za pobyt automaticky stáhne z karty hosta.

Po odjezdu hosta..

Nic neřešíte, protože údaje o kartě nejsou nikde uloženy a po určité době od uzavření rezervace je zneplatněna jakákoliv manipulace s terminálem vůči kartě hosta.


Výhody Mevris Pay

Úspora

A to především času, přeneseně pak i peněz. Je to jednoduchá matematika - za dobu, než byste na fyzickém terminálu ověřili jednu kartu, dokáže Mevris Pay ověřit 15 karet, předautorizovat 10 rezervací a strhnout 6 plateb. 

Bezpečnost

Nikdo nemá přístup k "surovým" údajům o kartě a je tak vyloučeno jakékoliv zneužití. Vše se odehrává pouze přes otisky karet a pro každou operaci s kartou vedeme historii včetně IP adresy uživatele, který akci provedl.

Jednoduchost

Ovládání terminálu je velice jednoduché a intuitivní. Drtivou většinu úkonů dělá navíc systém plně automaticky - např. komunikace s hostem v případě neplatné karty atp.

Bezchybnost

I ten nejlepší recepční udělá chybu a když jde o peníze, je zkrátka potřeba mít jistotu. I jedna jediná zapomenutá předautorizace pro Vás může znamenat velkou ztrátu... S Mevris Pay se Vám to již nikdy nestane. 


Vyzkoušejte Mevris Pay ještě dnes!

Proč používat produkty Mevris?
Přizpůsobí se Vašim potřebám


Naše produkty tvoří komplexní systém pro správu hotelů, restaurací, sportovišť i celých komplexů. Záleží jen na Vás, jaký z produktů si vyberete.


Ušetří Vám spoustu času díky automatizacím


Chytré automatizace pracují za Vás. Díky inovativnímu přístupu a využití nejnovějších technologií už nebudete dělat nic, co opravdu nemusíte.


Přístupný odkudkoliv a kdykoliv


Všechny produkty Mevris jsou "cloudová řešení". Díky tomu se do systému můžete bezpečně přihlásit kdykoli a z jakéhokoli místa na planetě.


Jednoduché a intuitivní prostředí


Produkty Mevris zvládne používat každý. Vše je navrženo s důrazem na jednoduchost, přehlednost a uživatelskou přívětivost.


Spolehlivost a osobní servis


Na Mevris se můžete jednoduše spolehnout. Na Vaší spokojenosti nám záleží, a proto jsme Vám k dispozici na klientské lince, kde Vám rádi odpovíme na Vaše dotazy. 


Systém, který Vám nezestárne


Díky sledování trendů, neustálému vylepšování a inovacím jsou produkty Mevris stále aktuální. Veškeré aktualizace navíc dostanete zdarma!


Naši klienti nás milují.


"Skvělá technická podpora a okamžité řešení problémů na helpdesku je obrovským benefitem. Osobní přístup lidí z Better Hotelu je nepřekonatelný!"

Irena Tittlbachová
Manažer, Prague Apartments Group

"Chválím především jednoduchost a přehlednost. I uživatel, který nezná prostředí hotelu je schopen se naučit pracovat se systémem rychle."

David Jemelka
Majitel, Old Town Prague Apartments 

"Velkou výhodou je to, že se jedná o webovou aplikaci, protože objednávky vyřizují 2-3 lidé, podle situace. Nemůže se stát, že v jednom termínu bude pokoj pronajmut dvakrát."

Jan Březina
Manažer, Apartmány Na Faře

"Tak úžasnou péči, kterou zažívám při přechodu do systému Betterhotelu jsem nezažila ještě nikdy. Systém celý se mi jeví jako dokonalý nástroj ubytovatele, zatím vše, co jsem hledala jsem v něm, s velmi milou a ochotnou pomocí Podpory z Betterhotelu, nalezla. A protože nejsem úplně zkušená, práce se mnou mají opravdu hodně, děkuji!"

Šárka Bredlerová
Majitelka, Penzion Jizera Malá Skála

"Skvělý pomocník na hotelu! Šetří čas recepákům, manažerům i šéfovi. Děkujeme za nejochotnější non-stop telefonickou podporu, která nám pomohla se zavedením tohoto systému. Velká spokojenost!"

Michael Kopačka
Manažer, Hotel a depandance KopačkaKontaktujte nás

Chcete se nás na něco zeptat? Ozvěte se nám.

+420 608 531 336

info@mevris.cz
info@better-hotel.com


Po - Pá 9:00 - 17:30
Mimo tyto hodiny a o svátcích pouze pro hlášení výpadků systému.

Nebo nám zanechte na sebe kontakt a my se ozveme Vám.


Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Omlouváme se, ale formulář se nepodařilo odeslat. Kontaktujte nás prosím na našem emailu. Děkujeme za pochopení.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme!

Proč zvolit právě Mevris?


248+
spokojených klientů
382 tis.
realizovaných rezervací
620 mil+
hodnota rezervací v Kč


Všem našim partnerům dokázaly naše systémy zefektivnit každodenní provoz a tím ušetřit náklady, čas i starosti. Staňte se členem naší komunity ještě dnes. 

Vyzkoušejte si kterýkoliv z našich systémů na 30 dní zdarma!VYZKOUŠET ZDARMA NA 30 DNÍ

Co je u nás nového

4.9.2019

Ohlédnutí za pražským setkáním - Jak na apartmánový byznys

(4 minuty čtení) Hurá! Blíží se termín dalšího setkání, kde si budeme znovu povídat o tom Jak řídit apartmánový byznys s minimální námahou. Pokud… číst více >>


Michaela Kalistová
27.6.2019

Hotelový web: Jak na více rezervací - 2. část

(5 minut čtení) Ve druhém díle seriálu o Hotelovém webu si povíme, jak správně navigovat uživatele webu a dovést ho přesně tam, kam potřebujeme - k… číst více >>


Lída Faltusová
10.6.2019

Hotelový web: Jak na více přímých rezervací - 1.část

(5 minut čtení) Dnes již není pochyb, že se internet stal hlavním kanálem pro rezervování ubytovacích služeb. Jak objem online rezervací narůstá, OTA… číst více >>


Lída Faltusová
27.2.2019

Revoluční řešení pro práci s platebními kartami v hotelu

Bezpečně jedním kliknutím ověřit platnost platební karty z rezervace, automatizovat předautorizaci karty a stažení platby za pobyt, to už není hudba… číst více >>


Lída Faltusová
15.11.2018

Nová generace online rezervačního formuláře - pomůže Vám vytěžit maximum z Vašeho hotelu!

Online rezervační formulář, pomyslná brána, kterou do Vašeho hotelu přichází klienti se svými rezervacemi, má zbrusu nový kabát a spoustu nových… číst více >>


Lída Faltusová
6.11.2018

Budoucnost AirBnB v centru Prahy ve znamení změn! Better Hotel nabízí snadné řešení.

AirBnB, současný fenomén na poli ubytovacích služeb, nedá spát představitelům mnoha evropských metropolí a ani Praha není v tomto ohledu výjimkou. I… číst více >>


Lída Faltusová
9.9.2018

AirBnB si plně rozumí s Better Hotelem.

Better Hotel (hlavní produkt Mevrisu) Vám jako jeden z prvních na světě nabízí přímé přijení na portál AirBnB a to v rámci plnohodnotného API… číst více >>


Martin Blažek
4.9.2018

Automatizujeme hlášení ubytovaných cizinců - jednoduše digitálně!

Přestaňte myslet na hlášení cizinců na policii! Hotelový systém Better Hotel si to bere na starost, takže to můžete pustit z hlavy. číst více >>


Martin Blažek
22.8.2018

Představujeme nový klientský portál! Platba účtu nebo zálohy online nebo třeba itinerář hosta? Proč ne.

Abychom uspokojili Váš rostoucí zájem o klientskou sekci, rozhodli jsme rozšířit její funkce. Díky Vašim námětům jsme doplnili několik fajn "fíčur",… číst více >>


Kateřina Vejdová
5.8.2018

Online check-in aneb nechte hosty spravovat své rezervace sami!

(4 minuty čtení) Spočítali jste někdy kolik času trávíte vyřizováním požadavků na modifikace rezervací, jejich storna nebo vyplňování registračních… číst více >>


Kateřina Vejdová

Sledujte nás
Vyzkoušejte si náš systém na 30 dní zdarma!

Využíjte 30 denní zkušební dobu - bez závazku, bez kreditní karty.


Během jednoho pracovního dne Vás budeme kontaktovat a předáme Vám veškeré důležité informace k využívání Vaší zkušební verze.


Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Omlouváme se, ale formulář se nepodařilo odeslat. Kontaktujte nás prosím na našem emailu. Děkujeme za pochopení.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme!

Je to snadné, nechte nám na sebe své telefonní číslo a my se Vám ozvěme zpět!Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Omlouváme se, ale formulář se nepodařilo odeslat. Kontaktujte nás prosím na našem emailu. Děkujeme za pochopení.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme!