Weby, které skutečně prodávají

Více přímých rezervací

Kvalitní web zlepšuje poměr přímých rezervací na úkor těch provedených přes rezervační portály. Naše webová řešení jsou navržena s důrazem na maximální konverzi, tedy úspěch u potenciálních hostů. Máme ověřeno, že s naším rezervačním formulářem docílíte navýšení přímých rezervací až o 100 %.

web
web
Bezstarostná údržba

Vy nám zašlete texty a fotografie - my se o tvorbu webu a vše ostatní postaráme. Dostanete od nás hotový web s návodem, jak ho dále přizpůsobovat Vašim potřebám a jak jednoduše měnit obsah. Už nemusíte programátorům volat kvůli překlepům nebo změně jídelníčku Vaší restaurace. Co víc, nestaráte se ani o hosting, zabezpečení a aktualizace. 

Máte vlastní web, ale nevyhovuje Vám? Poradíme Vám, převedeme doménu a zařídíme vše tak, abychom pro Vás zajistili to nejlepší řešení.

Řešení na míru

Ve spolupráci s majiteli hotelů, penzionů a apartmánových domů jsme vytvořili řadu moderních šablon, které řeší všechny specifické potřeby každého typu zařízení. Vyberte si tu, která bude vyhovovat Vašemu stylu, zaměření i cílové skupině.

web
web
web
Neustále aktuální web

Nic není věčné - ani webové stránky ne. Díky tomu, že naši designéři sledují nejnovější trendy a vytváří nové a nové šablony, je naše nabídka webových šablon stále aktuální. Je pak na Vás, kdy si vyberete šablonu novou a lepší. A protože ani naši vývojáři nezůstávají pozadu, Váš web bude vždy aktuální i po technické stránce. Vy to můžete hodit za hlavu.

Ukázky naší práce

Proč mít web z Mevrisu?

Nejlepší zabezpečení


Naše weby jsou zabezpečeny prvotřídními SSL certifikacemi a fungují na nejnovějších bezpečnostních technologiích. To znamená klid na duši pro Vás a jistotu pro Vaše hosty.

 

Napojení na sociální sítě


Váš web umíme propojit se světem sociálních sítí a Vy tak můžete na Vašem webu ukázat nejnovější příspěvky z Vašeho instagramu nebo nechat hosty sdílet Vaše pokoje s přáteli na Facebooku.

Perfektní na každém zařízení


Stále více hostů hledá a rezervuje pobyty na svých mobilních telefonech nebo v tabletu. Naší starostí je, aby se Váš web zobrazoval všude perfektně. Naše weby jsou plně responsivní a Vy už nepřijdete o žádného hosta vinou špatného zobrazení.

Profesionální podpora


Jsme tu vždy, když budete chtít poradit nebo pomoci. Naše ochotná obsluha Vám vždy odpoví na veškeré otázky týkající se obsluhy webu nebo jeho aktualizace.

Prvotřídní hosting


Náš hosting běží na nejmodernějších serverech. Servery spravujeme sami, takže za rychlost a spolehlivost dáme ruku do ohně.

 

Optimalizace rychlosti


Velké soubory a špatná optimalizace zpomalují web. S námi nemusíte řešit velikost obrázků a videí. Naše technologické řešení si s tím umí poradit a zaručí co nejplynulejší chod Vašeho webu.

 

Férové cenyNaplnění webu obsahem
od 10 000 Kč

Funguje to jednoduše. Pošlete nám fotografie svého zařízení spolu s texty a my web vytvoříme za Vás. Nemusíte si lámat hlavu s optimalizací dat ani řešit technické záležitosti. Náš tým se o vše postará.

Hosting a přístup k úpravám
350 Kč / měsíc

Zajistíme Vám hosting webu, technické zabezpečení a hlavně přístup do administrace webu, kde si můžete obsah svého webu jednoduše upravovat.

Kompletní web

od 29 000 Kč

Nemáte čas vytvářet obsah na svůj web? Nechte tuto práci specialistům. Spolupracujeme s odborníky z hotelového marketingu, kteří se postarají o vše od obsahu po prvotřídní SEO. To vše na míru Vašemu zařízení.Máte zájem o kompletní servis?

Profesionální fotografie pro Váš web
500 Kč / kus + cesta


Základem kvalitního webu jsou prvotřídní fotografie. Náš profesionální fotograf Vám pomůže ukázat Váš hotel v tom nejlepším světle.

Osobní konzultace s webdesignerem

500 Kč / hodina

Nevíte jaké zvolit fotografie nebo zda jsou vaše texty vhodně zvolené? Domluvte si schůzku s naším zkušeným designérem. V rámci konzultace nabídne i uživatelský audit Vašeho stávajícího webu a poradí Vám, jak co nejlépe odprezentovat Vaše zařízení.

Pořiďte si krásný nový web ještě dnes!

Máte zájem o nový web? Ozvěte se nám a my Vám ho velice rádi pomůžeme připravit.


CHCI NOVÝ WEB

Kateřina Vejdová
Sales manager

Skrýt
Chcete se poradit?
Naše specialistka Katka je Vám k dispozici, nebo nám nechte své telefonní číslo a my se Vám ozveme zpět.

+420 730 169 710

Proč zvolit právě Mevris?


248+
spokojených klientů
382 tis.
realizovaných rezervací
620 mil+
hodnota rezervací v Kč


Všem našim partnerům dokázaly naše systémy zefektivnit každodenní provoz a tím ušetřit náklady, čas i starosti. Staňte se členem naší komunity ještě dnes. 

Vyzkoušejte si kterýkoliv z našich systémů na 30 dní zdarma!VYZKOUŠET ZDARMA NA 30 DNÍ

Co je u nás nového

27.6.2019

Hotelový web: Jak na více rezervací - 2. část

(5 minut čtení) Ve druhém díle seriálu o Hotelovém webu si povíme, jak správně navigovat uživatele webu a dovést ho přesně tam, kam potřebujeme - k… číst více >>


Lída Faltusová
10.6.2019

Hotelový web: Jak na více přímých rezervací - 1.část

(5 minut čtení) Dnes již není pochyb, že se internet stal hlavním kanálem pro rezervování ubytovacích služeb. Jak objem online rezervací narůstá, OTA… číst více >>


Lída Faltusová
27.2.2019

Revoluční řešení pro práci s platebními kartami v hotelu

Bezpečně jedním kliknutím ověřit platnost platební karty z rezervace, automatizovat předautorizaci karty a stažení platby za pobyt, to už není hudba… číst více >>


Lída Faltusová
15.11.2018

Nová generace online rezervačního formuláře - pomůže Vám vytěžit maximum z Vašeho hotelu!

Online rezervační formulář, pomyslná brána, kterou do Vašeho hotelu přichází klienti se svými rezervacemi, má zbrusu nový kabát a spoustu nových… číst více >>


Lída Faltusová
6.11.2018

Budoucnost AirBnB v centru Prahy ve znamení změn! Better Hotel nabízí snadné řešení.

AirBnB, současný fenomén na poli ubytovacích služeb, nedá spát představitelům mnoha evropských metropolí a ani Praha není v tomto ohledu výjimkou. I… číst více >>


Lída Faltusová
9.9.2018

AirBnB si plně rozumí s Better Hotelem.

Better Hotel (hlavní produkt Mevrisu) Vám jako jeden z prvních na světě nabízí přímé přijení na portál AirBnB a to v rámci plnohodnotného API… číst více >>


Martin Blažek
4.9.2018

Automatizujeme hlášení ubytovaných cizinců - jednoduše digitálně!

Přestaňte myslet na hlášení cizinců na policii! Hotelový systém Better Hotel si to bere na starost, takže to můžete pustit z hlavy. číst více >>


Martin Blažek
22.8.2018

Představujeme nový klientský portál! Platba účtu nebo zálohy online nebo třeba itinerář hosta? Proč ne.

Abychom uspokojili Váš rostoucí zájem o klientskou sekci, rozhodli jsme rozšířit její funkce. Díky Vašim námětům jsme doplnili několik fajn "fíčur",… číst více >>


Kateřina Vejdová
5.8.2018

Online check-in aneb nechte hosty spravovat své rezervace sami!

(4 minuty čtení) Spočítali jste někdy kolik času trávíte vyřizováním požadavků na modifikace rezervací, jejich storna nebo vyplňování registračních… číst více >>


Kateřina Vejdová
23.7.2018

Automatický emailový marketing a komunikace s hosty

(7 minut čtení) Zvyšte prodeje svého hotelu, ušetřete svůj čas a automatizujte pravidelné procesy v komunikaci - konfirmace rezervací, doplňkový… číst více >>


Kateřina Vejdová

Sledujte nás
Vyzkoušejte si náš systém na 30 dní zdarma!

Využíjte 30 denní zkušební dobu - bez závazku, bez kreditní karty.


Během jednoho pracovního dne Vás budeme kontaktovat a předáme Vám veškeré důležité informace k využívání Vaší zkušební verze.


Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Omlouváme se, ale formulář se nepodařilo odeslat. Kontaktujte nás prosím na našem emailu. Děkujeme za pochopení.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme!

Je to snadné, nechte nám na sebe své telefonní číslo a my se Vám ozvěme zpět!Vyplňte prosím všechny povinné položky.

Omlouváme se, ale formulář se nepodařilo odeslat. Kontaktujte nás prosím na našem emailu. Děkujeme za pochopení.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme!