Better Hotel splňuje PCI DSS

2 minuty čtení

26. 10. 2020

Ludmila Faltusová

Získali jsme certifikaci PCI DSS a díky tomu Vám v systému můžeme nabídnout další automatizace platebních operaci, které přináší mnoho výhod. Pokud chcete vědět více, přečtěte si tento článek.

Co je PCI DSS – mezinárodní soubor bezpečnostních požadavků

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) je soubor bezpečnostních požadavků – pravidel, které mají za cíl omezit rizika úniku dat držitelů platebních karet a kartové podvody ze zneužití těchto dat.

Jak lze využít automatizaci operací na platebních kartách

Díky splnění přísných bezpečnostních požadavků lze nyní v systému Better Hotel rozšířit možnosti využívání automatických operací s platebními kartami, které běžně v provozu musíte řešit manuálně na fyzickém terminálu.

Vyhnete se tak situacím, kdy:

– zapomenete kartu ověřit

– karta je neplatná a Vy musíte kontaktovat hosta a čekat na nově vloženou

– na rezervaci neuděláte předautorizaci nebo nestáhnete včas zálohu

– při zadávání karty na terminále uděláte chybu

– prostě nestiháte a hodilo by se Vám trochu si uvolnit ruce

Virtuální terminál – spolehlivý pomocník v hotelu

Nově tak můžete v systému Better Hotel využít tzv. virtuální terminál Mevris Pay a nastavit si automatické ověřování karet, automatické předautorizace, stažení zálohy či finálního doplatku – a to vše následováno automaticky procesem vystavení dokladu a odeslání na hostův email. Vy neřešíte nic.

Abyste v systému Better Hotel mohli virtuální terminál využívat, je třeba mít napojenou některou z platebních bran – Braintree, Stripe či GPwebpay – a operace na platebním terminále nastavit v Menu – Nastavení – Platební terminál a karty, případně nastavení řešit přímo s námi na zákaznické lince.

Sdílet článek

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Související články