Efektivní správa skladových zásob v hotelu

3 minuty čtení

25. 9. 2020

Ludmila Faltusová

Buďte o krok napřed a využijte nové nástroje v systému Better Hotel pro snadnější kontrolu Vašich skladových zásob a jejich pohybů.

Automatizovaný příjem do skladu

Řešíte ve Vašem provozu příjmy zboží od velkých dodavatelů a hodila by se Vám automatizace příjmu zboží, která ušetří čas strávený zadáváním jednotlivých položek zboží do skladu? Pokud ano, nová funkce automatizovaného příjmu bude pro Vás ideálním řešením.

Jak si vše nastavit, abyste mohli při příští dodávce zboží využít? Čtěte v článku v centru nápovědy.

 

Nákladovost snídaní

Řešíte v hotelu snídani formou bufetu a nevíte si rady, jak pohlídat vyskladnění a spočítat nákladovost snídaně na jednoho hosta? Využijte nové funkce v modulu skladu a statistik a budete to vědět na korunu přesně. Více o funkci čtěte v článku v centru nápovědy.

 

Nové statistiky pro skladové hospodářství

V těsném závěsu za novinkami jsou i nové statistiky související právě se skladovým modulem. V Menu – Statistiky nyní přibyla nová sekce Sklady, kde najdete přehlednou statistiku Vašich skladových pohybu a statistiky nákladovosti – první pro výpočet nákladů dle jednotlivých dodavatelů a druhou právě pro výpočet nákladovosti snídaní.

Statistiky skladů budeme výhledově dále rozšiřovat o nové a nové reporty. Pokud už teď víte, že byste ocenili nějakou statistiku, kterou v současné době v systému nemáme, neváhejte nás kontaktovat a poslat Váš námět na info@better-hotel.com.

 

Inventury a pohyby zboží pomocí čárového kódu

Chcete využít nejnovější technologie pro kontrolu zásob skladu, pro inventury a pro příjem zboží do skladu? Vyzkoušejte novou funkci skenování čárových kódů. Ať už budete využívat naši mobilní aplikaci nebo přímo čtečku čárových kódů, urychlíte zadávání zboží až 10x a co víc, už neuděláte chybu.

Jak vše funguje a kde si můžete pořídit čtečku čárových kódů se dozvíte v centru nápovědy.

 

Chcete-li se o novinkách ve skladovém modulu dozvědět vše i s praktickou ukázkou, mrkněte na záznam webináře, který vede Martin Blažek a všechny nové vychytávky ve skladu předvádí na praktických příkladech. 

Sdílet článek

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Související články